Firma Całodobowa Pomoc Drogowa Marek Okuniewicz z siedzibą w Koszalinie zapewnia autopomoc kierowcom i właścicielom samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.
Pomagamy wszystkim zmotoryzowanym, którzy utknęli na drodze. W naszej stałej ofercie znajduje się: autopomoc 24/7, holowanie aut ciężarowych (TIR, zestawy), transport i holowanie aut osobowych i dostawczych, wyciąganie samochodów z rowu, dowóz paliwa, zmiana kół, drobne naprawy w miejscu wypadku.

Po kolizji, wypadku lub niewielkiej stłuczce staramy się zapewnić naszym klientom kompleksową autopomoc. Dlatego nie tylko transportujemy auta we wskazane miejsce. Jeżeli kierowca nie mieszka w Koszalinie lub okolicach, pomagamy mu znaleźć dobrego mechanika, który szybko i za niewygórowaną stawkę naprawi usterkę w samochodzie. Pomagamy również w uzyskaniu odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej!

Oferta autopomocy obejmuje nie tylko wsparcie po stłuczce lub wypadku. Zajmujemy się również transportem w pełni sprawnych samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Przewozimy maszyny budowlane i rolnicze, wózki widłowe oraz przyczepy kempingowe. Zapewniamy ubezpieczenie każdego transportowanego ładunku i pojazdu.
Pomagamy osobom, które z różnych powodów utknęły na trasie albo na parkingu lub stacji benzynowej. Zajmujemy się wypompowywaniem paliwa ze zbiornika auta, gdy na przykład kierowca omyłkowo zatankuje benzynę zamiast diesla. Awaryjnie otwieramy i odpalamy samochody.
Naszym klientom proponujemy skorzystanie z bezpiecznego parkingu.